Bostanlı Anaokulu | Palmiye Anaokuluna Hoşgeldiniz! | Bostanlı - Karşıyaka - İZMİR

  • 0232 364 07 72Bizi Arayın!

  • 0533 669 09 00Bizi Arayın!

  • arzum@izmirpalmiyeanaokulu.comBize Yazın!

Veli Yorumlari

Responsive image

Kızımın okula gelirken üşüdüğünü görünce "sıcacık çorba var, gel birlikte içelim, ısınalım" diyen, onu sevdiğini her fırsatta gösteren, oryantasyon dönemini atlatmamızda en büyük destekçimiz, muhteşem Aslı öğretmeni, Ece'yi her gördüklerinde içtenlikle karşılayıp hoş geldin diyen ablalarımız, okula geç kalıp kahvaltı saatini kaçırmış olsa da, ''kendime gevrek alacaktım, Ececiğime de alıp birlikte kahvaltı yaparız annesi sen merak etme'' diyen iyi kalpli, işine aşık, çocuklarımızın kaliteli vakit geçirmesine ve gelişimine önem  veren ve bu uğurda kendini sürekli geliştiren, çağdaş, Atatürkçü, Dünyalar tatlısı müdiresi Arzum hanım;  Kızımın çenesinin yaralı olduğu dönemde ona gözü gibi bakan, o dönemi sorunsuz bir şekilde atlatmamızı sağlayan, kızımızı gözümüz kapalı emanet edebildiğimiz sabırlı, nazik, güler yüzlü, muhteşem bir Hilal Öğretmeni ve muhteşem öğretmenlerimiz var. Bostanlı Palmiye Anaokulu ailesi ile karşılaştığımız için çok şanslıyız. Oryantasyon dönemini rahat atlatması için gösterdiğiniz sonsuz sabır ve özveri için, yeme-içme düzeni, arkadaşlık ilişkileri, uyku düzeni ve de gelişimi üzerindeki tüm olumlu etkileriniz, aktiviteler, partiler, geziler ve daha bir çok etkinlikler ile kızıma yaşattığınız mutluluklar ve deneyimler için gerçekten teşekkür ederiz.

MERVE ANASIZ

Responsive image

Neden Bostanlı'da Palmiye Anaokulu: Çünkü güvenilir bir eğitim kurumu. Kreşe bıraktıktan sonra hiç  gözüm arkada kalmıyor. Koruyucu, sahiplenici, güler yüzlü ve ilgili. Öğretmenlerimiz ,  her çocuk ile ayrı ayrı ilgili ve alakalılar.  Kapıyı açtıklarında güleryüzlü, yumuşak huylu öğretmenlerin bizi karşılaması bizi çok mutlu ediyor. Öğrencilerle iletişimleri çok güçlü.  Kurucumuz ise dünya tatlısı. İyi niyetli, her an kreşin başında olması bir takım aksaklıkların yaşanmasını engelliyor ve her şeyden önce çocuklarımızı düşünüyor.

Dilruba ŞENLİER Ebrar Şenlier'in Annesi

Responsive image

Bostanlı Palmiye Anaokulu'nu herkese tavsiye ederim.. A’dan Z'ye her yönden güzel bir okul ve okulumuzun kurucusu Arzum hanım Cumhuriyetçiliği benimsemiş, Atatürk'çü değerleri sahiplenmiş ve çocuklarımıza bu yolda gelecekte ülke adına katkı sağlamalarında doğru yol gösteren, iyi bir eğitimci, iyi bir önder. Kendilerine teşekkürü borç bilirim. Benim oğlum yaklaşık 4 senedir Bostanlı'da Palmiye Anaokulu’na devam etmektedir, bakılmaktadır. Alp Ata’nın, arkadaşları ve büyüklerle olan iletişimi, yapılan etkinliklere katılımı, özgüven duygusunun tam olması konusunda okulumuzun katkısı çok büyüktür. Ayrıca mutfağa da değinmek istiyorum. Hijyeni ve çocukların damak tadına uygun yemeklerinden çok memnunuz. İnanın Arzum Hanım’ın önderliğinde bir ilköğretim okulu olsa, nerede olursa olsun uzaklığa bile bakmadan gözüm kapalı oğlum Alp Ata’yı oraya veririm. Arzum hanım her öğrencisin kendi çocuğu gibi benimsemiş. Tamamıyla güven duyabileceğim tek eğitimcidir. Birbirinden değerli öğretmenleri de sevecen, ilgili ve duyarlılar. Kurucu müdürü Arzum hanıma böyle bir kreş kazandırdığı için kendisine sonsuz teşekkür ederim. Onu tanımak ayrıcalığını yaşadığım için çok mutluyum. Bu sene Bostanlı Palmiye Anaokulu’ndan mezun olacak olan oğlumun temelini çok güzel aldığı bu kurumun etüt açarak birlikteliğimizin hiçbir zaman kopmaması dileğiyle…

Alp Ata'nın babası Metin AYGÜN

Responsive image

Her anne baba gibi oğlumuzun üzerine titriyoruz ve ona evinin sıcaklığını sevgisini hissettirebilecek bir okul arayışına girdik. İnternetten ve çevremizde biraz araştırma yaptıktan sonra elimizde ziyaret edilecek uzun bir kreş listesi oluştu. İlk olarak evimize en yakın olanlardan Palmiye anaokulu''na telefon edip randevu aldık. Ziyaretimiz kreş sahibi Arzum hanım ve tüm personelin ilgili yaklaşımları ve samimiyetleri ile daha da güven verici ve keyifli geçti. İlk görüşmeden sonra tüm beklentilerimizin fazlasıyla karşılanacağı düşüncesiyle başka hiç bir okulu ziyaret etmeden oğlumuzu Bostanlı'da en iyi anaokulu olduğuna inandığımız Bostanlı Palmiye Anaokulu ailesinin güvenli ve sevgi dolu ellerine emanet etmeye karar verdik. Onlara hem güveniyoruz hem de hepsini çok seviyoruz.

Alp Erka Çınar'ın Babası

Responsive image

Ben de Karşıyaka'da oturuyorum. Çok memnun bir şekilde kızımı Bostanlı Palmiye Anaokulu'na verdim. Çok memnunuz. Evden çok aile gibi. Çok ilgililer. Kızım benden çok öğretmenlerini sever oldu :)) Çok ilgili bir müdiresi var. Kesinlikle tavsiye ederim. Kızım okula gitmek için ağlıyor nerdeyse. İki yıldır gidiyoruz ve ilkokula kadar devam etmeyi düşünüyoruz.

Fatma KABAK

Responsive image

Biz de Bostanlı Palmiye Kreşleri 'ndeyiz. Oldukça memnunuz. Öğretmenler oldukça ilgili, okul sürekli açık ve temiz. On gün kadar sürekli oradaydım hiçbir sorunla karşılaşmadım. Aile ortamı yaratan bir okul bence. En azından bir gezin görün diyorum.

Fatoş SELİM

Responsive image

Merhaba,  Siz ve değerli öğretmenlerimiz ile eski okulumuzdaki memnuniyetsizliğimiz vesilesi ile iyi bir araştırmadan sonra tanıştık, iyiki tanışmışız. İki evladımız var; Eşim ve ben Batuhan ve Azra'yı siz ve değerli öğretmenlerimize güvenerek ve gönül rahatlığı ile emanet ediyoruz. Acabalarla dolu bir gün geçirmiyoruz. Biliyoruz ki gerçek bir eğitimci ve iyi bir anne çocuklarımızın başında. Eğitime, insana ve hayata verdiğiniz değer ve anlam yaşamınıza işlediği için sizin ektiklerinizi biçiyoruz. Evimiz, Atatürk Atatürk marşlarıyla inliyor. Biz inancımızı inancınıza kattık. Özverinizi, ilginizi ve sevginizi kattığınız çocuklarımız, çocuklarınız oldu. Güzel fikirler, güzel düşüncelerden doğar. Güzel insanlar da, güzel eğitimcilerden. Siz önce iyi bir insan, özel bir anne ve lider bir öğretmensiniz. Öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve biz veliler sizi izlemekten keyif alıyoruz. İyi ki çocuklarımızın hayatlarına anlam yüklediniz, iyi ki varsınız. Candan teşekkürler Bostanlı Palmiye Anaokulu.

Batuhan ve Azra'nın Ailesi | Engin & Özlem AYDIN

Responsive image

Bostanlı Palmiye Anaokulu ile 2014 yılının Mayıs ayında yolumuz kesişti. İnternet'ten bulduklarım arasında içime en çok sinen okuldu. Okula girdiğimde Arzum hanım ve öğretmenlerin ilgisi kararımda etkili oldu. ve iyi ki diyorum o gün o kararı vermişim. Alışma süreci ve sonra uyum sürecinde hiç zorlanmadığım, çocuklarımın sabah gülümseyerek koşarak gittiği okul oldu. Hatta artık en sevdiğimiz günler var; Arel'in Pazartesi, çünkü satranç günü :). Ada'nın Perşembe, çünkü jimnastik günü..:) Onun dışındaki her güne her etkinliğe severek istekli katılıyorlar üç yıldır. Okul seçimi çok önemli aile için. Üç yıl boyunca emeği geçen tüm öğretmenlerinize müdiremiz Arzum hanıma sonsuz teşekkürler ediyorum bir anne olarak. Bu yıl son yılımız, ilkokul sürecine giriyoruz. Ama elimde olsa üniversiteye kadar Bostanlı Palmiye Anaokulu ailesinde kalmayı çok isterdim. Daha söyleyecek çok şey var... Ve son olarak sizi çok seviyorum Bostanlı Palmiye Anaokulu ailesi...

İnci OĞUZTÜRK Ada - Arel Oğuztürk'ün Anneleri

Responsive image

Güvenilirliğiniz, eğitim anlayışınız, Atatürkçü bir nesil yetiştirme çabanız, kaliteniz, okuldan ziyade çocuklara ikinci bir yuva olma anlayışınız ve buna benzer konularda eminim bugüne kadar birçok övgü ve teşekkür yazısı aldınız. Ama benim teşekkür etmek istediğim konu, belki de geleceklerini güzelleştirmek ve sağlama almak adına, hayatımızdan birçok şeyi feda ettiğimiz ve bunun için yoğun mesai harcamak zorunda olduğumuz, bunları yasarken, yalnızca mutlu zaman geçirmesini ve güvenilir ellerde olmasını istediğimiz, oğlumuz Ege adına.Biz farkında olmadan bu ve buna benzer konularda bir okul ararken, Palmiye anaokulunun yalnızca bundan ibaret olmadığını, ve oğlumuza verilebilecek en güzel geleceğin ilk adımının, bu yaşlarda alacağı eğitimden geçtiğini gösterdiniz.  Acabalarla başladığımız, okul serüvenini, mutluluk, anlayış, özveri ve güvenle devam ettirdiğiniz için, ciddi derecede yeme problemimiz varken, artık yemek seçmeyen ve hatta yediği tabağı kaldıran, farklı bir çocuk yarattığınız için, belki en doğrusu, gözümüzü hiç arkada bırakmadığınız için, müdiremiz Arzum hanım ve Gülay öğretmenimiz başta olmak üzere tüm Palmiye anaokulu ailesine, farkınız, farkındalığınız ve fark ettirdikleriniz için sonsuz teşekkürler. 

Seher & Muzaffer ULAŞ Ege'nin Ailesi

Responsive image

Bostanlı Palmiye Anaokulu’nu seçmemizin nedeni öncelikle ilk görüşmemizde Arzum Hanım’ın verdiği güven ve samimiyetti. Çınar’a okul ararken çok zorlandık. Çünkü ilk defa anaokuluna gidecekti. Bu zorlu süreçte bizi anlayabilecek sabırlı öğretmenlere ihtiyacımız vardı ve tabiî ki Çınar’ın ev dışında da güvenli görebileceği bir ortama. Bostanlı anaokulları ve kreşleri arasında yaptığımız seçim sonucunda Bostanlı Palmiye Anaokulu bizim beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı. Öğretmenleri o kadar sevgi dolu,çocukları o kadar içten seviyorlar ki çocuğumu onlara emanet ettiğimde gözüm arkada kalmıyor.Bana göre anaokulu seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli şey binanın güzelliği değil öğretmenleridir.Çok isim yapmış,dış görüntüsü cezbedici çok kreş gezdik.Ancak buradaki samimiyeti göremedik.Sonuç olarak Palmiye’yi seçtiğimiz için hiç pişman değiliz. Çınar mutlu, biz mutlu.

Hilal DELEN Çınar'ın Annesi